Medarbejdere

Vores medarbejdere er vores vigtigste ressource, derfor passer vi godt på dem og søger for, at de hele tiden har den nyeste viden om vores produkter. Det betyder, at de er faglige kompetente og klar til at hjælpe dig og din virksomhed med de spørgsmål, i måtte have.

CEO

               
 Morten Espersen      morten@comtecint.dk    +45 2784 7959      CEO/ Partner
                 

Salgsafdeling

               
 Kaj Gravesen      kaj@comtecint.dk    +45 2345 0650      Key Account Manager/ Partner
 Kent Munch      kent@comtecint.dk    +45 2094 6657      Key Account Manager/ Partner
 Allan Fogh      allan@comtecint.dk    +45 4014 6077      Key Account Manager
 Ronnie B. Jensen      ronnie@comtecint.dk    +45 31684043      Faldsikringsspecialist / Instruktør
 Jens Larsen      jens@comtecint.dk    +45 2784 7960      Faldsikringsspecialist / Instruktør
                 

Intern Salgsafdeling

               
 Vivi Gravesen      vivi@comtecint.dk    +45 2887 9747      Intern Salgs Teamleder
 Nikolaj Nielsen      nikolaj@comtecint.dk    +45 4116 7720      Salgsassistent
 Gitte Ager Lei      gle@comtecint.dk    +45 2063 8377      Salgsassistent
 Patrick Skyttehave      patrick@comtecint.dk    +45 2259 6657      Salgsassistent - Faldsikring
 Erik Vind      erik@comtecint.dk    +45 2612 8650      Ekspedition
 Majse Wilton      majse@comtecint.dk    +45 2277 0324      Ekspedition
                 

Service - Faldsikring

               
 Hanne Høj Jensen      hanne@comtecint.dk    +45 4116 0308      Serviceassistent
                 

Indkøbsafdeling

               
 Charlotte Schulz      chs@comtecint.dk    +45 7512 0930      Indkøb & logistic Teamleader
                 

 Lager

               
 Ole Stokvad      ole@comtecint.dk    +45 2429 6172      Lager- & Kvalitetschef
 Lene Christensen      lager@comtecint.dk    +45 2810 7823      Lager
 Mikkel Ager      mikkel@comtecint.dk    +45 2784 7963      Lager
                 

Økonomi

               
 Stefan Bo Kristiansen      stefan@comtecint.dk    +45 5130 1918      Økonomidirektør
 Gitte Villumsen      gitte@comtecint.dk    +45 2784 7965      Bogholder
                 

HR-afdeling

               
 Kristine Hansen      hr@comtecint.dk    +45 7612 4118      HR-konsultent
                 

Marketing Web & IT

               
 Jan Wessel Rasmussen      jan@comtecint.dk    +45 2513 3590      Marketing & Web Manager
 Weronika Palkowska      weronica@comtecint.dk          Marketing & Web Assistent
                 

Comtec Int UK

               
 Jonathan Isaac      jon@comtecint.co.uk    +44 7824775105      Sales Manager UK
 Michael Cass Clay      cass@comtecint.co.uk    +44 7714791027      Sales Consultant UK